Co děláme?

 

Stěžejní akcí našeho spolku je Adaptační, MOtivační a Seznamovací kurz AMOS pro nově přijaté studenty do 1. ročníku. Jedná se o víkendový pobyt, plný aktivit, zábavy a navazování nových kontaktů.

 

AMOS však zdaleka není jediná akce, kterou pořádáme. Zavedli jsme mezi studenty velmi oblíbenou akci, Deskovky na pajdě. Nesmíme zapomenout také na tradiční fakultní Vánoce a pořádání vánočního večírku pro fakultu. Kromě toho také podporujeme naši fakultu při přípravě Dnů otevřených dveří, nebo při realizaci a organizaci nejrůznějších kurzů a workshopů.

 

V roce 2022 chystáme pro děti dva turnusy týdenního vzdělávacího příměstského táboru v Plzni s pestrým celodenním programem plným zážitků, poznání, her a pokusů, a to napříč všemi vyučovanými předměty.

 

Společně plánujeme program spolku podle našich vlastních zájmů. Co takhle uspořádat čtení? Nebo raději zajímavou exkurzi pro svou třídu? Možná diskusní večer nebo vzdělávací přednášku. Jak strávíte svou přestávku, je jen na vás. Strávíte ji s námi?

AMOS

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Přestávka za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu amos.fpe@gmail.com.

UDĚLEJTE SI S NÁMI PŘESTÁVKU TŘEBA NA:

 

PŘÍMĚSTSKÝ VZDĚLÁVACÍ TÁBOR S FPE ZČU

Vzdělání nemusí být nuda! V roce 2022 chystáme pro Vaše děti dva turnusy týdenního vzdělávacího příměstského táboru v Plzni s pestrým celodenním programem plným zážitků, poznání, her a pokusů, a to napříč všemi vyučovanými předměty

letní (2).png
20211013_185608.jpg

DESKOVKY NA FAKULTĚ

Máte plnou hlavu strategií, jak úspěšně zvládnout zimní semestr? Pojďte si s námi raději zahrát deskovky a na chvilku zapomeňte na všední starosti!

VÁNOČNÍ VEČÍREK

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Každý ale víme, že tomu tak vždy úplně není. Pojďme si je tedy zpříjemnit a udělat si pohodovou atmosféru společně se skleňkou svařáku a perníčky. 

Den otevřených dveří .jpg

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro všechny zájemce o studium na FPE ZČU jsme tu také. Provedeme vás po škole, prozradíme vám tipy a především vám ukážeme, že FPE v Plzni je pro vás ta nejlepší volba!

DĚLEJ TO, CO TĚ BAVÍ.
S NÁMI SI MŮŽEŠ UDĚLAT I SVOJÍ AKCI!

Malování
Image by Jannes Glas
Image by Austin Distel