top of page

Co děláme?

co děláme

Stěžejní akcí našeho spolku je Adaptační, MOtivační a Seznamovací kurz AMOS pro nově přijaté studenty do 1. ročníku. Jedná se o víkendový pobyt, plný aktivit, zábavy a navazování nových kontaktů.

 

AMOS však zdaleka není jediná akce, kterou pořádáme. Zavedli jsme mezi studenty velmi oblíbený kroužek Tanec s Přestávkou. Nesmíme zapomenout také na tradiční fakultní Vánoce. Kromě toho také podporujeme naši fakultu při přípravě Dnů otevřených dveří, nebo při realizaci a organizaci nejrůznějších kurzů a workshopů.

 

V roce 2024 chystáme pro děti dva turnusy týdenního vzdělávacího příměstského táboru v Plzni s pestrým celodenním programem plným zážitků, poznání, her a to napříč všemi vyučovanými předměty.

 

Společně plánujeme program spolku podle našich vlastních zájmů. Co takhle uspořádat čtení? Nebo raději zajímavou exkurzi pro svou třídu? Možná diskusní večer nebo vzdělávací přednášku. Jak strávíte svou přestávku, je jen na vás. Strávíte ji s námi?

AMOS

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Přestávka za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu amos.fpe@gmail.com.

UDĚLEJTE SI S NÁMI PŘESTÁVKU TŘEBA NA:

Our Mission

PŘÍMĚSTSKÝ VZDĚLÁVACÍ TÁBOR S FPE ZČU

V roce 2024 chystáme pro Vaše děti ve spolupráci s Fakultou pedagogickou ZČU dva turnusy týdenního příměstského táboru v Plzni s názvem Toulky časoprostorem.

IMG_0160 (1).jpg
IMG_0094.jpeg

MOVIE NIGHT

Baví tě koukat na filmy s přáteli, pak je právě tento kroužek pro tebe. Přijď se na chvíli zastavit a vypustit učení z hlavy. 

TANEC S PŘESTÁVKOU

Baví Tě tanec, tak přijď na naše open classes, kde si nejen zatancuješ, ale taky zažiješ mnoho zábavy a poznáš nové kamarády. 

Více informací na instagramu @tanec_s_prestavkou

Den otevřených dveří .jpg

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro všechny zájemce o studium na FPE ZČU jsme tu také. Provedeme vás po škole, prozradíme vám tipy a především vám ukážeme, že FPE v Plzni je pro vás ta nejlepší volba!

DĚLEJ TO, CO TĚ BAVÍ.
S NÁMI SI MŮŽEŠ UDĚLAT I SVOJÍ AKCI!

Malování
Image by Jannes Glas
Image by Austin Distel
bottom of page