Kdo jsme?

Přestávku někdy potřebuje každý! S námi si ji můžete dopřávat pravidelně.

 

Jsme nově vznikající studentský neformální spolek, který sdružuje studenty Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. Tvoříme tým s přátelskou a neformální atmosférou. Díky našim aktivitám si během studia odpočinete a zároveň si vytvoříte skvělé vzpomínky na svá studentská léta.

Zakládající členové

- Zakládající členové

Přestávka - Faktcooltní spolek

FB: @prestavkafpe
IG: @prestavkafpe
E-MAIL: pauza@fpe.zcu.cz
TEL.: 722 089 342

Co děláme?

 

Co máme v plánu?

Vdechneme život tradičním fakultním Vánocům a uspořádáme pro fakultu vánoční večírek. Podpoříme fakultu při přípravě Dnů otevřených dveří a seznamovacího kurzu pro prváky. Budeme společně plánovat program spolku podle našich vlastních zájmů. Co takhle uspořádat čtení? Nebo raději zajímavou exkurzi pro svou třídu? Možná večer společenských her, kvíz či diskusní večer nebo vzdělávací přednášku. Jak strávíte svou přestávku, je jen na vás. Strávíte ji s námi?

AMOS

AMOS je seznamovák od studentů pro studenty organizovaný pod křídly studentského spolku Přestávka za podpory Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. A co je nejlepší? AMOS je určený pouze a právě nastupujícím studentům FPE! Proč je to tak skvělá zpráva? Protože se seznámíš se svými opravdovými spolužáky z pajdy, s nimiž budeš trávit celé studium, vyměňovat si zápisky, sdílet zážitky a budovat přátelství.  Chceš vědět víc? Sleduj novinky na nové facebookové stránce AMOS. Můžeš se nás také na cokoliv zeptat na e-mailu amos.fpe@gmail.com.

UDĚLEJTE SI S NÁMI PŘESTÁVKU TŘEBA NA:

 

VÁNOČNÍ VEČÍREK

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Každý ale víme, že tomu tak vždy úplně není. Pojďme si je tedy zpříjemnit a udělat si pohodovou atmosféru společně se skleňkou svařáku a perníčky. 

Den otevřených dveří .jpg

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Pro všechny zájemce o studium na FPE ZČU jsme tu také. Provedeme vás po škole, prozradíme vám tipy a především vám ukážeme, že FPE v Plzni je pro vás ta nejlepší volba

DĚLEJ TO, CO TĚ BAVÍ.
S NÁMI SI MŮŽEŠ UDĚLAT I SVOJÍ AKCI!

Malování
Image by Jannes Glas
Image by Austin Distel